Gündem

14 Nisan 2015 tarihinde yapılan GKhair Juvexin Cream Color ve Saç Botoksu “The Best” Eğitim Semineri

Federico Longo direktifliğinde GKhair markasının krem saç boyası ve The Best ürünüyle saç botoksu uygulama eğitimleri yapıldı. 64 profesyonelin katılımıyla gerçekleşen bu eğitim seminerimizde; GKhair Juvexin Cream Color Saç Boyası sistemiyle 2 ayrı saç türü incelendi.

devamı

Saç Botoksu

Merhaba Sevgili GKhair Kullanıcıları, Sizlere saç botoksu hakkında bilgi alabileceğiniz yeni sitemizi tanıtmak istiyoruz. Son zamanlarda herkesin diline pelesenk olmuş “saç botoksu” mucizesi ne demek? Nasıl yapılır? Kim yapar? vb. tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz yeni sitemiz www.sacbotoksu.com gururla sunarız. Bildiğiniz üzere GKhair ürünleri doğal kaynaklardan elde edilen saçlarınız için ideal ürünler arasında yer almaktadır. GKhair kullanıcılarının… [devamı]

devamı

GKHair Charm&Beauty Mart Sayısında!

Global keratin argan yağlı parlatıcı saç serumu Charm&Beauty Mart sayısında!

devamı

Saç Botoksu ile ilgili merak ettiğiniz her şey!

Saç Botoksu ile ilgili merak ettiğiniz her şey! GKHair Saç Botoksu Tülin Şahin ile Moda programında!

devamı

Bunları biliyor muydunuz?

Sodium Lauryl Sulfate (SLS) bilinen ismiyle sülfat çok miktarda köpük yaratıyor, asıl kullanım amacı da bu. Genelde sanayilerde boru hattını temizlemek için tercih edilirken, sıvı bulaşık deterjanı ve yüzey temizleyicilerin de deterjan aktif maddesiDİR . SLS, orta tehlikeli olarak sınıflandırılmış, tahriş edici bir maddedir. Saç derimizle sadece birkaç dakika temas halinde kalır, sonra durulanarak atılır. Bu nedenle SLS içeren şampuanların uzun süre kafa derinizde kalmaması çok önemli,Daha fazla bekletirseniz Sodyum Laureth Sülfat saç derisinden emilerek vücudunuza girer. Çocuklarda göz gelişimini engeller, Derinin zarar görmesine yol açar, Kök hücrelerine zarar vererek saç dökülmesine sebebiyet verir Kalp ve ciğer gibi organlara kadar girerek iltihaplara yol açar.

devamı