GKhair Resistant Uygulaması

Resistant; GKhair' in mucizevi Juvexin® formulünü içeren özelliği taşıyan aynı zamanda bakım yapabilen profesyonel ürünüdür. Resistant uygulaması saçlarınıza 6 aya kadar kalıcı bakım yapan bir düzleştirme sistemidir. Profesyonel bir uygulama ile saçlariniza zarar vermeden, eski halinden çok daha güçlü, daha parlak ve ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasını sağlar. İçeriğindeki Juvexin® ile saçlarınıza aktif keratin yüklemesi yaparak saçınızı içten dışa onarır. Resistant uygulaması saçınıza sadece bakım yapmakla kalmaz bunun yanı sıra sizin isteğinize bağlı olarak 6 aya kadar kullanabileceğiniz düzleştirme imkanıda sağlar. Eğer saçlarınızın dalgalarından memnunsanız ve ben sadece bakım yaptırmak istiyorum diyorsanız, saçlarınızın dalgasını bozmadan da bu işlemi yaptırabilir ve aşırı kabaran, elektriklenen saçlarınızın kontrolünü sağlayabilirsinz! Bunu mutlaka kuaförünüzle konuşun. Yaz sezonunun başladığı ve sıcakların geldiği bu dönemlerde sizde saçlarınızla uğraşmak istemiyorsanız bu bakım için GKhair sertifikalı kuaförünüzden bilgi alabilirsiniz.

Mehmet Tatlı ile Resistant Uygulaması

Mehmet Mehmet Tatlı Kuaför ile yaptığımız son derece keyifli bu iki uygulamayı sizlerle paylaşıyoruz. Sertifikali salonlarımız arasında bulunan Mehmet Tatlı Kuafor sizlerin profesyonel saç bakımı uygulama merkezi ve danışman kuaförü olmaya devam ediyor. GKhair Resistant, kalıcı bakım ve düzleştirme sistemi uygulamalarında modellerimizden ilkinin saçı naturel ve dalgalı, diğer modelimizin saçları ise oldukça yıpranmış ve özellikle arka bölgesinde düzensiz, yoğun dalgaları olan oldukça hassas bir örnekti. Gayet başarılı iki uygulamaya daha imza atan Mehmet Tatli ve ekibi profesyonelliklerini ve GKhair farkını birkez daha kanıtladı! Sizde aşağıda gördüğünüz gibi düz, göz alıcı, parlak ve sağlıklı saçlar istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz!

Diba Etiler Resistant Uygulaması

Diba Etiler Resistant (özelliği taşıyan Juvexin® li bakım) Uygulaması, Saç yaklaşık 3 aydır boya uygulaması yapılmamış uçları işlem görmüş, sıkı kıvırcığı olan kalın telli bir saç idi. Saçlarda tam anlamıyla düzlük istendiğinden dolayı resistant uygulaması yapıldı. Saçlar uygulamadan 48 saat sonra yıkanıp kurutulduğunda amaçladığımız düzlük gözler önünde. Siz de saçlarım 6 ay boyunca yıkanıp çıktığınızda fönlü gibi olsun hem de bakımlı olsun, parlasın istiyorsanız randevunuzu almanızı öneririz.

DİKKAT: İşlem sonrası GKhair şampuan ve kremini kullanmak şarttır. Aksi halde yapılan işlem saçınızda 6 aya kadar kalmayacaktır.

NOT; GKhair Resistant Uygulaması (bakım) diğer markalardan farklı olarak kesinlikle Formaldehyde içermez!