GKhair Türkiye Merkez Ofis GKhair Yağ Bazlı Boya Uygulaması

GKhair Türkiye Merkez Ofis GKhair Yağ Bazlı Boya Uygulaması

Saç naturelinde 5.0(açık kahve) olan ve ön panelde yoğun olmak üzere sert beyazları bulunan bir saç idi. Görüldüğü gibi GKhair boyalarının kullanılmadığı bir salonda uygulanan boya titizlikle çalışılmamış ve büyük bir ihtimalle formülasyon yanlışlığından dolayı beyazlar kapatılamamıştı. Hanımefendi bize kızıl bir saç istediğini, aslında kahverengi olması istediğini ama o kadarda kızıl istemediğini söyledi. Yağ bazlı boyalarımızı kaseye dökerken şaşkınlığını ve paniğini gizleyemedi. Neden? Kasenin içindekiler:

4 N/N + 5 N/N + 4 R/R + 3 Y/O + GKhair Oksidan Krem

İşlem süresi sona erdiğinde saçımızı yıkadık; hanımefendi gözlerine inanamadı: “ Beyazlarımın yok olacağına inanmadım, ne cildimde herhangi bir rahatsızlık hissettim, ne de derimde boya kaldı! Saçlarımı boyamaya başladığımdan beri ilk defa sanki kendi saçlarım!” Daha parlak, naturel yansımalı boyalarla saçlar bir sonraki boya işlemine kadar ışıl ışıl yumuşacık!

Saçta var olan ton ve saç alt yapısına göre miktarlar değişkendir. Bu sebeple kullanılan miktarları, bekleme sürelerini ve oksidan krem vol.’lerini belirtmiyoruz.

Adres: Seyrantepe Mah. Dilek Sok. No: 15/A PK. 34406 Kağıthane / İstanbul

Tel: 0(212) 219 70 71