Keratin Bakımı

Keratin Nedir?

Keratin; saçlarımızın pürüzsüz, canlı ve dolgun görünmesini sağlayan bir çeşit proteindir. Saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır. Saçlarımız şekillendirme aşamasında yüksek ısıya maruz kalarak hasar görür, yıpranır. Bu duruma birde boya, röfle ve renk açma gibi işlemler eklendiğinde saç daha çok keratin kaybederek cansızlaşır, çatallaşır, matlaşır, dökülür ve zayıflar.

gkhair-kirik-sac

gkhair-yipranmis-sac

Evde sizin uygulayacağınız yada kuaförünüzde yaptırabileceğiniz rutin keratin bakımları ile saçlarınız kaybettiği keratini geri kazandırarak eskisinden daha sağlıklı ve güzel görünmesine neden olur.

gkhair-keratin-bakimi

GKhair ürünlerinde var olan Juvexin® saçınızın ihtiyacı olan tüm keratini karşılar. GKhair saç bakım ve sakinleştirme sistemleri, saçın doğal yapısını bozmadan uygulanabilen, Juvexin®‘in güzellik avantajlarından yararlanan ilk ve tek markadır.Çevre dostu bir işlem yoluyla koyun yününden elde edilen Juvexin®, dünya çapındaki GKhair ürünlerinde mevcut olup saçı içten dışa doğru onararak gençleşmesini sağlar. Juvexin® hidrolize değildir; yapısında hem küçük hem de büyük moleküller halinde aktif keratin içeririr. Küçük Juvexin® molekülleri kortekse nüfuz ederek saçı içten dışa yeniden yapılanmasını sağlar. Büyük Juvexin® molekülleri ise saç pulcuklarının üzerini kaplayarak, UV ışınları ve kirlilik gibi serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur. GKhair ürünleri, günlük saç bakımı ihtiyaçları için çözüm sunar. Alanında lider profesyonel stilistlerle ve son teknoloji ürünleriyle birlikte “yenilikçi” bir ün kazanmıştır.

GKhair markası Amerika menşeili olup, zamanla saç sakinleştirme sektörüne dünya çapında hakim olarak büyümeye devam etmiştir. Bu büyüme ile birlikte marka piyasaya yeni ürünler ve hizmetler tanıtmıştır. Üstün ve profesyonel saç bakım ürünleri üzerinde çalışmaya da devam etmektedir.

Juvexin® içeren GKhair saç sakinleştirme sistemi, gözle görünen ve hissedilen muhteşem sonuçlarıyla tüm saç tipleri için uygundur.

Juvexin® Nedir?

GKhair labarotuvarları tarafından geliştirilen Juvexin® bir marka değil, saçın yapı taşı yani KERATiN demektir. Juvexin® saçın doğal özelliğini koruyup, saç kütiküllerinin içine girip, her bir saç telinin üzerini kaplayarak saçı içten ve dıştan korur; ayrıca saçın dogal özelliklerini devam ettirdiği kanıtlanmıştır. Çevre dostu bir işlem yoluyla koyun yününden elde edilen Juvexin® tüm GKhair ürünlerinde mevcut olup, saçı onararak gençleşmesini sağlar.Yapısında hem büyük hemde küçük moleküller halinde aktif keratin içerir. Küçük molekuller korteksin içine nüfuz ederek, büyükler ise saç pulcuklarının yüzeyini kaplayarak koruyucu bir kalkan oluşturur.

Özetle; Juvexin® saçınıza kaybettiği proteini geri yükler. Böylece saçlarınız daha yumuşak, pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşur.

gkhair-juvexin

Evde Keratin Yükleme

Saçlarınıza evde bakım yapmak istiyorsanız GKhair Deep Conditioner Mask – Derinlemesine Bakım Maskesi​ tam size göre.

gkhair-bakim-maskesi

İçindekiler

Juvexin® içeriğindeki protein karışımı,saçı dıştan içe gençleştirerek iyileştirmek için geliştirilmiştir.
• Bu karışım, her saç telinin üzerinde bir kalkan oluşturarak oluşabilecek zarar ve çevresel etkilere karşı saçı korur.
• Doğal Tohum Özleri, bu doğal proteinler hasara karşı her bir saç telini korumak için saçı güçlendirir.
• Doğal Tohum Yağları, saçlarımız tarafından %100 emilir. Saçı nemlendirerek besler ve saçın bakımlı ve nemli kalmasını sağlar.

Özellikler

• Yıpranmaları onarır.
• Saçın gövdesine içten dışa doğru onarmak ve güçlendirmek için nüfuz eder.
Juvexin® ile saçı besler ve güçlendirir.
• Ölü deri tabaksını kaplayarak saç yüzeyine yumuşaklık kazandırır.

gkhair-derinlemesine-maske

Kimler Kullanabilir?

• Profesyonel kuaför salonları içindir. ​
• Ekstra nemlendirici ve besleyici isteyen kişiler için mükemmeldir.İsteğe bağlı olarak sıcak havlu yardımıyla evde de uygulanabilir.

Faydaları Nelerdir?

• Bu profesyonel salon tarzı işlem saça nem sağlayarak besler ve işlemden sonra derin ipeksi bir yumuşaklık sağlar.
• Yıpranmaları doğal bitki ekstre ve yağlarıyla onarır.

Nasıl Kullanılmalıdır?

• ​Uygulanacak olan saçı GK pH+ Şampuanıyla yıkayın, şayet saçta daha önce her hangi bir GKhair bakım veya düzleştirme işlemi uygulanmışsa, saçı GKhair Balancing (dengeleyici) veya Moisturizing (nemlendirici) şampuanla yıkayın.Islak saça uygulayın,saçın her tarafına yedirin,bir kurutucunun altında saçı bir boneyle kapatarak 20 dakika kurutun.Bol su ile durulayın, değişim sonuçlarını hissettiğinizde istendiğiniz gibi saçı şekillendirin.

gkhair-derinlemesine-maske-gorsel-anlatim

Önemli Bilgi: GKhair Professional ürünlerinde “Silikon, Paraben ve Sülfat” bulunmamaktadır.