Yardım

GKhair Yardım

Yardım sayfamıza hoşgeldiniz!

Sol tarafta bulunan "Hızlı Menü" başlığı altındaki kategori başlıklarımız siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olacaktır. 


Uygulamalar

Profesyonel kuaförlerimiz, salonlarımız tarafından uygulanan GKhair (Global Keratin) ürün deneyimlerini inceleyebilir, sonuçlarına canlı olarak şahit olabilirsiniz. Uygulamalar sayfamıza gitmek için lütfen "Hızlı Menü"den "Uygulamalar" başlığına tıklayınız.

 

Ürün Kullanım Önerileri

GKhair (Global Keratin) ürünlerinin hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı bir sayfadır. Sayfa içinde ürünle ilgili şu başlıkları bulabilirsiniz; Kimler kullanabilir?, faydaları nelerdir? ve nasıl kullanılmalıdır? Sayfada bulunan ürün görselleri doğru ürünü incelediğinize yardımcı olacaktır. Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen açıklamaları takip edin.

 

Soru & Cevap

GKhair (Global Keratin) için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen soru sormak çekinmeyin. GKhair ekibi olarak sorularınızı mutlulukla yanıtlayacağımızı belirtmek isteriz. Ayrıca, ziyaretçilerimiz tarafından sorulmuş diğer sorulara da göz atabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Size En Yakın Salon Nerede?

GKhair (Global Keratin) ürünleriyle ilgili profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var? Profesyonel kuaför ve salonlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar. GKhair sertifikalı profesyonel kuaför ve salonlarımıza göz atmak için lütfen "Salon Bul" veya "Size En Yakın Salon Nerede?" başlıklarına tıklayınız.

 

Hangi Ürünü Tercih Etmelisiniz?

Elektriklenme, kuruluk, yağlanma ve hacimsizlik saç sorunlarıyla ilgili ne yapmalısınız? Hangi ürünü tercih etmelisiniz?

 

Sıkça Sorulan Sorular

GKhair (Global Keratin) juvexin, ph+ artırıcı, saç sakinleştirici formülleri, hamilelik, elektriklenme, kuruluk, yağlanma, hacimsizlik ve daha bir çok soru size yanıt vermek için bekliyor.