Sıkça Sorulan Sorular

Soru: GKhair Saç Sakinleştirici Formülü kullandığım aynı gün GKhair Yağ Saç rengi’ni uygularken Saç Sakinleştirici Yöntem’den önce yine de GKhair ph + arıtıcı Şampuan’ı kullanacak mıyım?

Cevap: Hayır. GKhair Saç Sakinleştirici Formüden önce aynı gün GKhair Yağ Saç Rengi’ni uygularken müşterinizin saçını iki kez GKhair Dengeleyici ya da Nemlendirici Şampuan ile yıkayın.


Soru: GKhair Saç Sakinleştirici Formüller kalıcı mıdır?

Cevap: Hayır. GKhair Saç Sakinleştirici Formüller git gide etkisini kaybeder. Saç Sakinleştirici Formüller saç tipine ve bakıma bağlı olarak 5 aya kadar etkisini korur ve kimyasal işlem görmüş saçlara daha iyi işler.


Soru: GKhair Saç Sakinleştirici Yöntem uygulandıktan sonra denize ya da havuza girebilir miyim?

Cevap: Saçınızı ilk iki gün ıslatmayın. İki günün ardından yüzebilirsiniz. Ancak saçınızı korumak için suya girmeden önce GKhair Durulanmaz Bakım Kremi’ni uygulayın. Ardından, saçınızı şampuanlamadan önce iyici durulayın. 


Soru: GKhair Saç Sakinleştirici Yöntem’den sonra hangi şampuanı kullanmalıyım?

Cevap: GKhair Dengeleyici veya Nemlendirici, Sodium Chloride, SLS & SLES barındırmayan şampuan ve bakım kremleri.


Soru: İlk iki gün şekillendirici ürünler kullanabilir miyim?

Cevap: Şekillendirici ürünler yalnızca ilk şampuanlamadan sonra kullanılabilir. 


Soru: Hamileyken ya da emzirirken GKhair Saç Sakinleştirici Yöntem’i uygulayabilir miyim?

Cevap: Bilinen herhangi bir ters etki olmamasına karşın hamile ve emziren kadınlar herhangi bir saç işlemi öncesinde doktora danışmalıdır.


Soru: GKhair Saç Sakinleştirici Formül etnik saç için uygun mudur?

Cevap: Evet, etnik saçlar için de mükemmeldir.


Soru: Ürünlerinizdeki keratin yüzdesi nedir? ​

Cevap: Keratinin faydaları, keratin yüzdesinden değil kullanılan keratin türünün içerdiği proteinin doğal iyileştirici özelliklerinden gelmektedir. Bizim ürünlerimizde özellikle saç için geliştirilmiş, tüm dünyada yalnızca bizim ürünlerimizde bulunan Juvexin adlı özel bir protein karışımı bulunmaktadır.


Soru: Daha önce Perma yaptırmış biri dalgalanmalardan kurtulmak ancak permadan kaynaklanan dalgayı korumak için GKhair Hafif Dalda yada hafif sakinleştirici kullanmış mıdır? ​

Cevap: Tüm formüller perma ​dalgası modelini %40 azaltabilir. Ancak Hafif Dalga ve hafif sakinleştirici formüllerimizin müşteri  dalgalarını ve buklelerini korurken diğer dalgalanmaları ortadan kaldırdığı kanıtlanmıştır.


Soru: GKhair Saç Sakinleştirici Formüller tüm saç postişlerinde kullanılabilir mi? 

Cevap: Evet. Ancak saçın gerçek saç olması gerekir. Saçın çıkmaması için uygulamayı birleşme yerinin 1-1,5 cm altından başlatın.


Soru: Aynı gün saçımı şampuanla yıkayabilir miyim?

Cevap: Evet, Juvexin’den yararlanarak sizin için iş yaşamı, yüzmek gibi aktivitelerinizde günlük yaşamınıza rahatlıkla devam edebileceğiniz bir teknoloji yarattık. Kuaför salonundan çıktıktan sonra hizmetiniz tamamlanmıştır ve artık dilediğiniz zaman saçınızı yıkayabilirsiniz.


Soru: GKhair “The Best” Juvexin bakımından sonra ne kullanmalıyım?

Cevap: Sodyum Klorür ve SLS & SLES  içermeyen GKhair Dengeleyici veya Boya Koruma Nemlendirici şampuanlar ve kremler kullanabilirsiniz.


Soru: GKhair “The Best’ Juvexin’i uyguladıktan sonra saç şeklim ne olacak?

Cevap: Saçınıza şekil verme süresi artık kısalacak, çünkü saçınız daha kolay şekle girecek, saçınızı kurutmayı tercih etseniz bile hem saçınız daha çabuk kuruyacak hem de parlaklık kazanmış olacak.


Soru: GKhair “The Best” Juvexin’i uyguladıktan sonra saçıma şekil vermek için ne kullanmalıyım?

Cevap: Bütün GKhair ürünleri bütün saç tipleri için mükemmeldir ve saçın yumuşaklığını kıvrılma olmadan sağlayan bir üründür. Kuaförünüze işlemi uzun süre korumaya ve muhafaza etmesini sağlamaya yardımcı olan bakım sonrası şekillendirici ürünleri sorun.


Soru: GKhair “The Best” Juvexin’i hamileyken ya da emzirirken kullanabilir miyim?

Cevap: Herhangi bilinen bir yan etkisi olmamasıyla beraber, hamile ve emziren kadınların herhangi bir ürünü uygulamadan önce doktoruna danışması gerekir. 


Soru: GKhair “The Best” Juvexin ürünü bütün saç tiplerine uygun mudur?

Cevap: Evet, bütün saç tipleri “The Best” Juvexin bakımını, ışıltısını ve sakinleştirici etkisini yaşayacaklardır.


Soru: GKhair “The Best” Juvexin peruklara da uygulanabilir mi?

Cevap:  Evet, ancak saçın insan saçı olması ve saç bağının yerinden çıkmaması için yaklaşık 1,5cm uzaklıktan ürünün sürülmesine dikkat edin. 


Soru: Saçım ıslakken bir koku oluyor, bu ne kadar sürer?

Cevap: Bazı saç diplerinde tortudan kaynaklanan hafif kokular olabilir,GKHair “The Best” Juvexin kullandıktan 2-3 şampuan sonra etkisi geçecektir.


Soru: GKhair’in müşteri hizmetleri bulunuyor mu?

Cevap: Evet, lütfen Salon Bul sayfamızı ziyaret edin ya da 0 212 219 70 71 veya 0 212 275 52 60 numaralarından bizi arayın.


Tıbbi Koşullar

Sağlığınız her durumda en önemli şeydir. Kişinin tıbbi geçmişinden haberdar olmadığımız için bir doktora danışmanızı önemle tavsiye ederiz.